Доставка та оплата

 Як оформити замовлення:

 Шановні покупці, зробити замовлення Ви можете онлайн на сайті в будь-який зручний час.  Якщо у вас виникли складнощі при оформленні замовлення, зв'яжіться з нами за телефонами вказаними в контактах.

 доставка:

 - відправка товару здійснюється щодня до 12:00 (крім вихідних) транспортною компанією "Нова Пошта", послуга доставки сплачується покупцем;  Ві Відділення Нової пошти.
 ВАЖЛИВО!  Ми не беремо гроші за оплату доставки.  Вартість транспортних послуг ви сплачуєте транспортній компанії.

 Важливо!  Посилка у відділенні Нової пошти зберігається безкоштовно 5 робочих днів з дня прибуття.  Починаючи з шостого дня, за зберігання буде стягуватися плата відповідно до тарифів транспортної компанії.

 оплата:

 При оформленні замовлення онлайн Ви зможете вибрати варіант оплати:

 - оплата при отриманні (при отриманні товару в транспортній компанії Нова пошта, вартість послуги 2% від суми замовлення + оплата зворотної доставки грошей за тарифами Нової пошти.

 - переклад на банківську картку Приват (без додаткових комісій).

 Повернення (обмін):

 Повернення або обмін здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки за умови збереження товарного вигляду і всіх етикеток.  Оплату за доставку повернення (обміну) сплачує покупець.

 Якщо Вами було отримано неякісний (бракований) товар або товар не відповідає замовленню - вартість повторної доставки сплачує магазин.

 Відносини між магазином і покупцями регулюється нормами українського законодавства, в тому числі і Законом "Про захист прав споживачів".

 Увага!!!
 Перелік товарів які не підлягають обміну (поверненню) згідно з Постановою Кабінету Міністрів України N 172 від 19.03.2004: натільна білизна, панчішно-шкарпеткові вироби та товари для новонароджених і т.д.
 Виходячи з цього, ОБМІНУ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ наступні категорії товару:

  боді
  льолі
  пелюшки
  повзунки
  слюнявчики
  шапочки
  пінетки
  трусики
  майки
  футболки
  кофтинки ясельні
  комплекти
  піжами